Jsem zaměstnanec

Chèque Déjeuner STRAVENKY

Historický první a nejstarší ze zaměstnaneckých benefitů. A dodnes nejoblíbenější. Jsou daňově výhodné jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance. Daňově uznatelný náklad až do výše 55 % hodnoty stravenky, maximálně 70 % stravného.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Cadhoc DÁRKOVÁ POUKÁZKA

Jde vlastně o dárkovou poukázku pro obchodní partnery či zaměstnance, která obdarovanému umožňuje vybrat si zboží nebo čerpat služby zcela podle jeho přání. V případě pracovního či osobního jubilea nepodléhá zdanění a nevztahují se na ni ani odvody na zdravotní a sociální pojištění na straně zaměstnance až do výše 2000 Kč za rok.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Šek Dovolená BENEFITNÍ POUKÁZKA

Je určen jako příspěvek na dovolenou. Protože jen odpočatí a šťastní zaměstnanci mohou podávat optimální pracovní výkon a zajistit firmě úspěch a prosperitu. Rovněž tato poukázka nepodléhá dani z příjmů a je oproštěna od odvodů zdravotního a sociálního pojištění na straně zaměstnance až do výše 20 000 Kč na zaměstnance a rok.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Gallery βeta ON-LINE BENEFITNÍ ÚČET

Nejmodernější on-line cafeterie pro odměňování a motivaci zaměstnanců a obchodních partnerů v České republice. Jedinečný pomocník pro plánování mixu zaměstnaneckých benefitů. Umožňuje elektronickou správu a sledování šekového konta a jeho využívání, sleduje i přesnou strukturu využívaných produktů a služeb. Co všechno umí, vám prozradí na: www.gallerybeta.cz.

Mini Šek ON-LINE BENEFITNÍ ÚČET

Daňově atraktivní zaměstnanecký benefit sloužící k úhradě nákladů spojených s umístěním dítěte do předškolního zařízení typu jesle, školka nebo dětská skupina. Jde o optimální řešení platby školkovného pro všechny zúčastněné strany – rodiče, zaměstnavatele i předškolní zařízení.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Šek Servis POUKÁZKA PRO VÝPLATU DÁVEK POMOCI V HMOTNÉ NOUZI

Účinná pomoc na pravém místě. Speciální poukázka pro nákup spotřebního zboží (potravin a nápojů, potřeb osobní hygieny, ošacení a obuvi, dětského a lékárenského zboží). Mezi základní pravidla uplatňování tohoto typu poukázek patří přísný zákaz prodeje alkoholu a tabákových výrobků.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Unišek BENEFITNÍ POUKÁZKA

Jak už sám název napovídá, jedná se o jakýsi univerzální šek, který zaměstnanci umožňuje samostatné rozhodnutí, zda výhodu bude čerpat v oblasti kultury, sportu, vzdělání, nebo zdraví. Nepodléhá dani z příjmů a je oproštěn od odvodů zdravotního a sociálního pojištění na straně zaměstnance v neomezené výši.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Unišek+ BENEFITNÍ POUKÁZKA

Další ze skupiny univerzálních šeků je určen těm, kteří chtějí svým zaměstnancům poskytnout nejširší paletu benefitů včetně dovolené. Ani on nepodléhá dani z příjmů a je oprostěn od odvodů zdravotního a sociálního pojištění na straně zaměstnance až do výše 20 000 Kč na zaměstnance a rok.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

alternativní text

Unišek+ FKSP

Tento šek jsme vytvořili speciálně pro potřeby čerpání prostředků z fondu kulturních a sociálních potřeb v souladu s vyhláškou č. 114/2002 Sb.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Objevili jste provozovnu, která nepřijímá naše poukázky? Napište nám o ní.

My se s provozovnou spojíme a pokusíme se s ní uzavřít smlouvu o akceptaci našich poukázek.

Pomozte nám k tomuto kroku, prosím, co nejpřesnějším vyplněním kontaktního formuláře.

Děkujeme.

Please leave this field empty.

Vážení klienti,

 

připravili jsme pro vás  nové grafické provedení stránek pro objednání poukázek. Ostatní parametry (přihlašovací údaje, struktura atd.) zůstávají beze změn.

Věříme, že tato změna bude pro vás přínosem.

Pro vaše dotazy je k dispozici klientské oddělení (tel. 241 043 111, klientske@seky.cz)