Nadace skupiny Up – předání finanční podpory

V prostorách francouzského velvyslanectví  se ve středu 30. března 2016 předala finanční podpora sdružením ROSA a Dejme dětem šanci.

 

DSCF5077

Předání učinil velvyslanec Francie, pan Jean-Pierre Asvazadourian a prezident nadace Fondation skupiny Up, pan Jean-Philippe Poulnot. Za Up Českou republiku se účastnil jednatel společnosti, pan Stéphane Nicoletti.

 

Podpora byla udělena v rámci dohody o partnerství uzavřené mezi francouzskou skupinou Up poskytující pomoc a podporu firmám, podnikovým výborům, sdružením a jednotlivcům, a Velvyslanectvím Francouzské republiky.

 

Sdružení ROSA zastoupené ředitelkou paní Marií Vavroňovou a Dejme dětem šanci zastoupené paní Barborou Piazzou, manažerkou fundraisingu, byla vybrána na základě své činnosti v oblasti sociální inkluze: ROSA za své dlouholeté úsilí v boji proti násilí na ženách a Dejme dětem šanci za pomoc dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti.

 

DSCF5083Sdružení ROSA zastoupené paní Marií Vavroňovou obdrželo 5 000 euro (135 000 Kč)

 

DSCF5085Sdružení Dejme dětem šanci zastoupené paní Barborou Piazzovou a paní Dittou Pospíchalovou obdrželo 5 000 euro (135 000 Kč)

 

 

Pro více informací o sdružení ROSA klikněte ZDE.

Pro více informací o sdružení Dejme dětem šanci klikněte ZDE.

 

Vážení klienti,

 

připravili jsme pro vás  nové grafické provedení stránek pro objednání poukázek. Ostatní parametry (přihlašovací údaje, struktura atd.) zůstávají beze změn.

Věříme, že tato změna bude pro vás přínosem.

Pro vaše dotazy je k dispozici klientské oddělení (tel. 241 043 111, klientske@seky.cz)